TEKSTESHQIP

Stine
Xhemile
Lyrics
(Feat. G Bani & Renis)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xhemile" kënduar nga Stine.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pas një pune të palodhur, ky projekt erdhi i ilustruar këndshëm edhe me videoklip, i cili u krijua nga Estia Film. Videoklipi u publikua me datë 29 Dhjetor 2021. Muzika, okestracioni dhe produksioni u realizua nga vetë këngëtari, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Stine & G-Bani.