TEKSTESHQIP

Stiven Hasanaj
Like E Ke
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Like E Ke" kënduar nga Stiven Hasanaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më në fund pritja e adhuruesve mbaroi dhe projekti muzikor erdhi i finalizuar tek audienca e gjerë i ilustruar tejet mirë edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 16 Qershor 2014. Për këtë këngë ka punuar tekstin Suzana Fazliu.