Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Me Lot Ne Sy (Feat. Young J & Mali G Grand Thugz)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Ika Prej Shpis Demek Me Mir
Von e Kuptova Qe Jeta Koka shum Veshtir
Penges Mas Pengese Ndales Mbas Ndalese
U Futa Me 1 Rrug Me Probleme E Plot Strese
Nuk Harrisha Me kuptu Qe Po Lusha Me Jeten
I Mshela Syt e Nuk e Dita Jo T'Verteten
Sen Spo Disha Ic Ca Jon Ka Boj
Kur 5 Tmengjesit Nones Teme Loti i Pikoj
Telefonoj I Tregoj Se Mkan Arrestu
Hic pa dhon shpjegime hapen dosjet me m'dënu
Un e Folsha me Veti Fajin kush e Ka...
I Myllur Ne Kafaz Zemra mu Ic Ka Mha
Tu Meno Per Shokt e Mi Ata Ku jan
Asnji Telegram Ata Mu Nuk Ma Lan
I Pendum Aty Ku Rafsha Mos U Vrafsha
Po Ktu Ku Jam Un As hasmin Mos e Pafsha

Ref: Young J
Nene Kom Lot Ne Sy Me Prit Se do Vi Te Sho Duke Buzeqesh Si Dikur Kur Isha Fmij
Nene Kom Lot Ne Sy Me Prit Se do Vi Jam Pendu Per Cdo Gabim Shpirti Shkrihet Si Qiri ....!!!!

Mali G: Text 2

Nene Kam Lot Dhe Pse Kohet Nuk Kaluan
U Bona Mbi 5 Vjet Qe Vet Vujtjen Kam Shkaktuar
Ke 1 Zemer Te Demtuar Jan Vite Tpaharruar
Ku Vetem Shqetesim Ishin Vetem Duke U Shtuar
Kur Ti Me Folje Mua Mu Me Dukshin Fjal Te Kota
Kur Merje Lajmet Qe I Mesoje Ti Nga Bota
Ka Qen Shum Kot Tveshtira Qe ti Do Mbaje Veten
Kur Femijet e Tu Po Luanin Me Jeten
1 Ne Emigrim edhe Tjetri i Burgosur
I Treti Lante Hak Atje i Shtrir i Plagosur
E Mbaj Mend Shum Mir Kur Ti Rrije Dhe Shpresoje
Prisje Me Padurim Zerin e Djalit Ta Degjoje
Nene Zemra ime Esht Coptuar
Qe Ne Vitin 98 Kur Familja Esht Shkatrruar
E Ca Prisje Ti Nga Un e Ca rruge Te Vazhdoja
Pa 1 Mbeshtetje Ca Jet Leshi Te Boja

Ref: Young J
Nene Kom Lot Ne Sy Me Prit Se do Vi Te Sho Duke Buzeqesh Si Dikur Kur Isha Fmij
Nene Kom Lot Ne Sy Me Prit Se do Vi Jam Pendu Per Cdo Gabim Shpirti Shkrihet Si Qiri ....!!!!


Ky tekst u dërgua nga  MsMarshall   Adela1Stresi
Featuring: Mali G Grand Thugz & Joniad Banushi
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/04/2011


Stresi - Me Lot Ne Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Lot Ne Sy".
3. Video është e këngës "Me Lot Ne Sy", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0