A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Stresi - Me Fal  (Feat. Albresha)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  327

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/07/2014

2014-07-22T08:47:56

Featuring

Albresha
STRESI:
As njo s'kom dasht si puna jote "jou"
i rash anë e mban ksaj bote ''jou''
boll ma me rrena
thuj çka ki mrena
stresi i stresum men, i fol zemra
''jou'' çka po thu? hala ëndrrat ska ndryshu unë e ti prapë bashk duhet me perfundu
t'fala dashurin se deshta e s'pres qe ti t'ma kthesh
ska rendsi kur gabum ajo mbetet mes nesh
ata qe vdesin t'dashurum ata krejt jan deshmor
un e ti jem hala un e ti e kem n'dorë
parashikime pa limite i bone i bona
ti fala krejt çka pata perveç dashnis qe m'dha nana
stresi stresinjo shpejt ka me ardh
ka shum sene mrrena zemres se malli e ka marr
ska rendsi se çka ke bo apo ku je kon dje me rendsi qe je me mu ''yeah yeah''

ALBRESHA:
REF.:
Nuk e di pse fal ndjenjat qe kaq shumë dua ti ndal
nuk e di pse fal fjalët qe mi thua si me parë
vetëm ti e dije e dije pse te doja perseri une e di me fal dhe një herë të t'tkem ty pranë

Stresi:
çdo lotë qe ti ki derdh t'premtoj ka me u numru
çdo ënderr e harrume ka mu realizu
ata qe na braktisen shpejt do t'lendohen
çdo ditë me ëndrrat tona ata krejt do te zgjohen
e kom ni zemër shum t'lendume
një plag t'pa sherume plot me histori kujtime t'pa harrume
çka t'jetë e shkrume dhe buzëqeshja adhurohet
dikur bota ka mu ndal për ty një ditë do rrotullohet
zemra jem ska problem nese t'thirri midis krejtve
nuk ma nin ma mu prej njerzve
kam dalim une prej tjerve
gangsta sa dush por me dashnin nuk e boj
vajtoj se s'kom afer dashurin qe kerkoj
çka po lyp çka po don ndoshta miliona unë s'kom
e kom shpirtin e pastër qe kurrë nuk mohon
lind arsyeja ma e fortë për të cilen jetoj
dhe të ciles jom i detyrum ta luftoj

REF. 2x:
Nuk e di pse fal ndjenjat qe kaq shum dua ti ndal
nuk e di pse fal fjalët qe mi thua si me parë
vetëm ti e dije e dije vetem pse të doja perseri un e di me fal dhe një herë të t'kem ty pranë

Albresha:
Sa pak kohë duhet te donim ne të me thoje te kam si të ishim dje ti e dije e dije...e dije qe do vije me thuaj pse kam frik...me thuaj pse kam frik...''yeah''

REF.:
Nuk e di pse fal ndjenjat qe kaq shum dua ti ndal
nuk e di pse fal fjalët qe mi thua si me par
vetëm ti e dije e dije pse të doja perseri un e di me fal dhe një herë të t'kem ty pranë...


Ky tekst u dërgua nga noldi sataKartolina (6)

U krijua nga Roges 2019-08-11 11:18:31
Asnjo s'kom dasht
si puna jote
I rash anë e mban
ksaj bote
Boll ma me rrena
Thuj çka ki mrena
2017-02-20 17:11:50
Ata që vdesin t'dashurum
Ata krejt janë deshmorë
Unë e ti jem hala
Unë e ti e kem n'dorë
2017-11-20 15:07:56
ti fala krejt cka pata
pervec dashnis qe mdha nona
U krijua nga Odi 2017-11-03 22:37:27
Kur ju flisni per mu
Une buzeqesh akoma
Me shume sepse
Nk ma ni ca po thoni ju
Tek e fundit publicitet
Falas po me beni
U krijua nga Odi 2017-11-03 20:19:25
Une buzeqesh gjithmon
Sepse kush me ka inat
Le te plas
U krijua nga Odi 2017-11-03 20:18:48
Ska ka rensi ca ki bo
e ku je kon dje
Rensi ka qe je me mu
Sot yeah yeah

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019