A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Stresi - Shokun S'e Lo  (Feat. One T)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  228

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/03/2017

2017-03-31T21:58:17

Featuring

One T


[STRESI]:

(Se ni here ki me vdek e mo kurre s'ki me le,
Yeah...bad boys for life, me shoke deri n'dhe,
You know?)
...
Jom ka t'thom shok edhe pse shok nuk t'kom,
Vetes ti je ka ja bon,
Pse po ndryshon, pse po ndryshon?
Ti nuk je mo ai qe je kon.
Besa bese, besen kem dhone, asnjoni ket loje na me lon,
Knej naten vone, ku heshtja udheton,
Bad boys for life i kane gati 'scorpions'.
S'ka mo, s'ka mo me majt kurva mas veti,
Na njeh me gishta, i ngushte osht rrethi,
S'em ka lodh jeta ca mu m'ka lodh shteti (shteti).
Ma i madhi n'Shqipni, jeten krejt arrati,
Dashni per krejt shokt e mi, qe jane n'qeli,
Na shihmi n'liri,
Une fjalen ta kom dhone qe na shihmi n'liri.
Se vepra kom plot ama prape s'em han kari,
Kom dal prej kontrolli, qetash m'iki zari,
Po folin shume goja, per t'madhe s'jua marrim,
Ma i madhi i Shqipnise, thirrem Stres Jul Cezari.

(Ma i madhi i Shqipnise, thirrem Stres Jul Cezari,
Shqipe, nuk osht e lehte me majt shoqni,
Bad boys for life)

Se n'dit ma t'veshtira t'ksaj jete per ty kam nevoje,
Hapin se ndrroj, n'jete jom me ty,
Se ni here ki me dek,
Ama shokun se loj.
Se s'mendoj per ket bote se kjo bote shume e piste,
Bohu optimist, e ki jeten e flliqt,
Ca do qe ndodh prape, une per ty bohna lis,
S'em ha raku per muzike, si thom vetes artist.
You fake bi**hes motherf**ker,
Bad boy for life le ti del botes flaka,
Rruget e zeza e armet e gjata,
Bad Boy for life le ti del botes flaka.
You fake bi**hes motherf**ker,
Bad boy for life le ti del botes flaka,
Rruget e zeza e armet e gjata,
Bad boy for life le ti del botes flaka.

[ONE T]:

Rrugve te zeza, knej me dykombsha,
Besa per bese amo jeta e ron shume
fjala me hec, ftyra e sedra,
Bad boy for life, i kom shqipet mas hekrave.
Sa kom hek sa kom hek,
Le t'vjen funi i botes,
Dashni deri t'des per gangsterat e Londres,
Rrugve t'Evropes, turma jem 4,
Ti pe din qe ktu s'ka hater,
One-T M4, Anesi vjen me sater,
Rrugve t'zeza, n'rruge heke masken,
Se ke ra n'della, t'vij ta thej kafken,
N'sy t'shokve qe ta kane pre besen,
Jetojme si familje, na per shokun desim,
Bojm atentate na s‘gjujna mas shpines,
Bad boy for life, jane rregulla t'familjes,
Bad boy for life, jane rregulla t'familjes.

[STRESI]:

Se n'dit ma t'veshtira t'ksaj jete per ty kam nevoje,
Hapin se ndrroj, n'jete jom me ty,
Se ni here ki me dek,
Ama shokun se loj.
Se s'mendoj per ket bote se kjo bote shume e piste,
Bohu optimist, e ki jeten e flliqt,
Ca do qe ndodh prape, une per ty bohna lis,
S'em ha raku per muzike, si thom vetes artist.
You fake bi**hes motherf**ker,(yeah)
Bad boys for life le ti del botes flaka,
Rruget e zeza e armet e gjata,
Bad boys for life le ti del botes flaka
You fake bi**hes motherf**ker,
Bad boys for life le ti del botes flaka,
Rruget e zeza e armet e gjata,
Bad boys for life le ti del botes flaka.
You fake bi**hes motherf**ker,
Bad boys for life le ti del botes flaka,
Rruget e zeza e armet e gjata,
Bad boys for life le ti del botes flaka.
You fake bi**hes motherf**ker,
Bad boys for life le ti del botes flaka,
Rruget e zeza e armet e gjata,
Bad boys for life le ti del botes flaka.


Ky tekst u dërgua nga Bekim PoleshiKartolina (2)

2018-10-24 23:31:52
Bad boys for life
Me shokë deri n'dhe
2018-05-09 21:06:20
Jom ka t'thom shok
edhe pse shok nuk t'kom,

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019