Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Më Fal 2  (Feat. Anxhelo Koci)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  83

Muzika:

Xhulio Milloshi

Muzika & Teksti:

Anxhelo Koci

Teksti:

Stresi

Video Produksioni:

ND Film Pro

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Anxhelo Koci

11/08/2017

2017-08-11T16:00:08+00:00

Ahh... Asnjo s'kom dasht si puna jote
Ta kom thon dje, prape po ta them dhe sonte!
Ata nuk na nalin dot, zemer bonu e forte
Ata nuk na nalin dot ne!
Give me the love that you want
Give me the love that you want
Se un me ty po du me kon
Give me the love that you want
Give me the love that you want
Kejt qa pata ti kom dhon!
Se je super femen, super super femen
Ti e din qe Stresi flet me zemer!
Gjithmone... Se me to kom ra n'dashnie
Me ni femen prej Shipnie!

Reff2x: Anxhelo
Me ni femen prej Shipnie
Ahh.. me to kom ra n'dashnie!
Dije zemren dije
Se jom i cmend mas teje

Se jom i cmend mas teje, a e man men, a e man men
Fotot kush ti bon ty, kur ti po flen!
Ftyra jote n'gjoksin tem
Zemra jem se kom problem
Me t'thon se je familja jem!

Qu'est-ce que tu veux de moi
Qu'est-ce que tu veux de moi
S'il te plaît dis-le moi
J'ai trop besoin de toi
J'ai trop besoin de ti
S'il te plaît fais pas ça

Se je super femen, super super femen
Ti e din qe Stresi flet me zemer!
Gjithmone... Se me to kom ra n'dashnie
Me ni femen prej Shqipnie!

Reff2x: Anxhelo
Me ni femen prej Shipnie
Ahh.. me to kom ra n'dashnie!
Dije zemren dije
Se jom i cmend mas teje


Ky tekst u dërgua nga SabajetiKartolina (4)

6
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stresi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet