Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi, Don Phenom, Anxhelo & Flor Bana - Big Booty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  31

Stresi:
Q'ajo po m don sikur fama
M'i bon pushimet n Havana
E pi pelqejn kto dhurata
Per mia shkrujt emrin ke targa(jau)
E veshur me bikini big size
Ajo po don me gjujt nalt big price
E ftyren sikur engjell so nice
Stresinjo o ka m thrret so fine
Jom ka vi shpejt sikur lambo
Sa her ma nin zonin ti e din qe bengo
Jeten e kom rich po thirrem kapo
E paret tu tepru like a narko
Big booty booty big booty like that
Syt jan tu m pa tash jam n tjeter planet
Big booty booty big booty like that
Shpejt se s kam koh se my shqipes po pret (jau)

Anxhelo Koci:
2x
Jom tu jetu sikur nFilma
Me kta qika latina
Jom me my Shqipe tu pi na
Roses he henessy naa

Don Phenom:
Yo it‘s a gangsta party
Ajo buzqeshi kur erdh Phenomi
Si po pshtillet po ndezet zjari
Big booty si me kan miami
Ajo don me twerk pa u nal
Edhe shoqja vet sexy oh my God
Jau ofrova i fola dy fjal
Mi nda si mi vra
Menage trois
Hahaha big see figure
Mblidhi krejt gocat
Le t'vin te dhoma
Edhe meri fiki n'dry krejt telefonat
se sonte ka party me gjona t'rona
Si ka Prishtina si ka Triona
Krejt femrat qe na dojn Aman
Le t'vin se shum qef na kan
Ca doni krejt i kena na
Dhe mos e pas shpejt e blejna na


Ky tekst u dërgua nga aleksandra_08.05





Stresi, Don Phenom, Anxhelo & Flor Bana - Big Booty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Big Booty".
3. Video është e këngës "Big Booty", por nuk këndohet nga Stresi, Don Phenom, Anxhelo & Flor Bana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

6
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY



Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0