Më mbaj mend (për 1 muaj)


Stresi - Loco
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loco".
3. Video është e këngës "Loco", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Stresi - Loco  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  89

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Stresi

Komente

1 🔥

07/03/2020

2020-03-07T16:00:04+00:00

THEY SAY I AM LOCO
ARE YOU LOCO BRO?
I AM LOCO TOO
AH OUAIS JSUIS FOU JSUIS FOU
AH OUAIS AH OUASI
JSUIS FOU JSUIS FOU
AH OUAIS AH OUAIS

REF.:
They say I'm loco
I'm loco loco
They say I'm loco
I'm loco loco
Kta vec po folin bla bla bla
Un nuk e di per ça
Kta vec po folin bla bla bla
Un nuk e di per ça

Shqipe ca bone
Ky rrep ka zakone
Grat po rrepojn
E rreperat kopjojn
Po hajt se nuk ka gjo
o bro se kta nuk jan kurrgjo
SE na jena njo per krejt e krejt per njoo

REF.:
They say I'm loco
I'm loco loco
They say I'm loco
I'm loco loco
Kta vec po folin bla bla bla
Un nuk e di per ça
Kta vec po folin bla bla bla
Un nuk e di per ça

Si tu vois mon équipe quipe quipe quipe
On sais jamais
Respect les meilleurs
Ou sinon tu peux faire tirer
Mbappé Mbappé Mbappé Mbappé Mbappé Mbappé
Mbappé Mbappé Mbappé Mbappé Mbappé Mbappé

REF.:
They say I'm loco
I'm loco loco
They say I'm loco
I'm loco loco
Kta vec po folin bla bla bla
Un nuk e di per ça
Kta vec po folin bla bla bla
Un nuk e di per ça

Jeten e shpejt e rruges i njejt
Zdi a e ki vrejt
Diten dhe naten jom shtrenjt amo pare tu njek
Se asnjihere skan me kon
Sado tmunohen skena me i lon
Se u bo vonn
Erdhi e shtuna
Dhe jom me kta cuna
Krejt femnat i zuna... i zuna i zuna
Po mpysin po mthon ku je kon u thom te bazaa
Qajo nkafaz e tjetra osh tu mprit te Plaza
(aje aje aje aje aje ajee
ah ouais ah ouais ah ouais ah ouais ah ouais

aje aje aje aje aje ajee
awe awe awe awe awe awee)

REF.:
They say I'm loco
I'm loco loco
They say I'm loco
I'm loco loco
Kta vec po folin bla bla bla
Un nuk e di per ça
Kta vec po folin bla bla bla
Un nuk e di per ça

Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Stresi

Ky tekst u dërgua nga @sk3ppKartolina (6)

23
29
20
25
22
30

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stresi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet