Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi & Flor Bana - Coco Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Coco" kënduar nga Stresi & Flor Bana.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Coco".

Ky tekst është kërkuar 30 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
30

DËRGO TEKSTIN
Stresi & Flor Bana
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/06/2022
Muzika: Flor Bana
Teksti: Stresi
Video Produksioni: MAX Production
Beat Instrumental: Donald Eski
Mix Master: AlandyStresi & Flor Bana - Coco
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Coco".
3. Video është e këngës "Coco", por nuk këndohet nga Stresi & Flor Bana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0