TEKSTESHQIP

Stresi
Lambo
Lyrics

Nga xhami i nje lambo
Krejt po thojn je superstar
Nga xhami i nje lambo Nanananana
Nga xhami i nje lambo
Ti po msheh nuk po mnjeh
Nga xhami i nje lambo
OoOoO OoO

Lambo, Dukem High dukem Perfect
Lambo, du mebo autokritik veten
Me qetsu dhe cdo armik
Pik, Pik, Pik, Yeahhh
Se sonte t'gjith e mburrin
Vetem Vetenn
Un sjom ka ata
Qe e mburri vetem veteen
S'jom filozofik
N'zona t'vi panoramik
Flasin mir, Flasin keq
Un e mar si benefit
Dashni un kom
Me shum per tjert se per veten
Po Mos gabo
Se une di me ta nxi jieten
Ej i njejt jom kon Oo
I njejt do jem Oo
Bad Boy For Life OoOu
Me mirkuptojn OOu
Edhe kur sdojn oOu
E din car Nodh

Nga xhami i nje lambo
Krejt po thojn je superstar
Nga xhami i nje lambo Nanananana
Nga xhami i nje lambo
Ti po m'sheh nuk po m'njeh
Nga xhami i nje lambo
OoOoO OoO

Me vete e kom
Se kam me bo me sene cdo dit
Rrezik i thon
Amo mbetet i vetmi mik
Lambon po don nji xhiru un ty me ta dhon?
Lambo, Mfal po ftyres tone spo i shkon Yea
E maj nmen un qysh i vogel F'mi
Egon e kam pas amo nuk kam pas delir
Se per Stresin shum lajme po vin
Fundin nuk e di
Un di vetem fillin
I njejt do jem Oo
Bad Boy For Life OoOu Yeaahh
Mo mir kuptojn OOu
Edhe kur sdojn oOu
E din car Ndodh

Nga xhami i nje lambo
Krejt po thojn je superstar
Nga xhami i nje lambo Nanananana
Nga xhami i nje lambo
Ti po m'sheh nuk po m'njeh
Nga xhami i nje lambo
OoOoO OoO
INFO
Projekti është finalizuar tek fansat i ilustruar në prizmin vizual me anë të një videoklipi muzikor, për produksionin e të cilit është kujdesur Pro Video. Videoklipi u publikua me datë 18 Shkurt 2013. Komponues i muzikës dhe autor i orkestrimit është Flori Mumajesi, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Endrit Mumajesi.