TEKSTESHQIP

Stresi
Savage
Lyrics

(Chours)
Hold up wait a minute
Roadman bark anakonda
Syt i maj qel si xhekonda
Badman,badboy
Nrrug mthirri wagone,yeah
Wagone,yeah
Wagone
Take it easy
Jom tu lujt me 1 bombastik
Jom me 1 model hoteli
Fantastik
E ka thoben e madhe
Tbut jastik
Manjak i du 3
Mu sem del vec
1 b****

(Refren)(×2)
Hajde bonu ma bi**h
Pretty gyal,yeah
Hajde bonu ma bi**h
Mos u nal,yeah
Hajde bonu ma bi**h
Edhe mos e prish hic
Hajde bonu ma bi**h

(×2)
I'm I'm I'm
I'm savage
Hajde bonu ma bi**h
(×2)
I'm I'm I'm
I'm savage
Edhe mos e prish hic

(Chours2)
Po don fight
Une tlo me sy t ajt'
Call me Mike,yeah
Call me Mike
Shum pare nxhepin e majt
Shum weed
Edhe jena shum high
Flow interesant
Bitchin elegant
Jena tu bo pun
Ma shum se 1 restorant
Stilin e kam shum tfort
Modelin amerikan
Dhe ti je shum i dopt
Une thirri praktikant

(Refren)(×2)
Hajde bonu ma bi**h
Pretty gyal,yeah
Hajde bonu ma bi**h
Mos u nal,yeah
Hajde bonu ma bi**h
Edhe mos e prish hic
Hajde bonu ma bi**h

(Chours3)
Ajo jeton nboten e cudirave
Babagjyshi saj i deshirave
Sjom tipi trendafilave
Sdi mu shtir
Sjom aktor i filmave
Jeta crazy
Qaty ku o stresi
Me mu tzen gjith mengjesi
Lifestyle ky o stresi
Kur e bon me mu
Nuk menon mo per exin

(Refren)
Hajde bonu ma bi**h
Pretty gyal,yeah
Hajde bonu ma bi**h
Mos u nal,yeah
Hajde bonu ma bi**h
Edhe mos e prish hic

DËRGOI:
INFO
U mendua edhe për teleshikuesit, ndaj ky krijim muzikor paraqitet para publikut i përpunuar nga sfera vizuale me një videoklip muzikor, të cilin e punoi MAX Production. Videoklipi u publikua më 11 Mars 2022. Autor i tekstit është vetë artisti, ndërsa orkestrimin e krijoi Alandy.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200