TEKSTESHQIP

Stresi
Kosove Shqipni
Lyrics

kosove,shqipni kosove,shqipni
le ta di krejt bota se sa duhemi une e ti
une ta zgati doren hajde zgatma dhe ti
o le te mundohen sa te dun smund ta ndalin ket dashni x2
o le te mundohen sa te dun smund ta nalin ket dashni
prit pak veç pak meno u bo nje kohe qe po te thom duro
dije na jena njo o le ca folin ata nuk din kurgjo
no no veq kufi skena jo o njo per kejt e kejt per njo x2
kosove,shqipni kosove,shqipni le ta di krejt bota se sa duhemi une e ti un ta zgati doren hajde zgatma dhe ti
o le te mundohen sa te dun smund ta nalin ket dashnix2
o le te mundohen sa te dun smund ta nalin ket dashni
i'm big brother i'll give you some lova
hajde me mu sa me nalt fluturojna syte çel se po vjen shqiponja
shqipni e madhe po sillet kejt bota o ska me mire, ska me mire
se kur jena bashk albanian blood dhe shqipe deri ne asht
o ska me mire,ska me mire se kur jena bashk albanian blood dhe shqipe deri ne asht
o shqiperi oo nena ime ndonse jam une i merguar dashnin tend zemra kurr ska me harrue
kosve,shqipni kosove,shqipni le ta di krejt bota sesa duhemi une e ti une ta zgati doren hajde zgatma dhe ti o le te mundohen sa te dun smund ta ndalin ket dashnix2 let mundohne te mundohen sa te dun smund te ndalin ket dashni...

DËRGOI:
INFO
Për produksionin audio janë kujdesur së bashku në studio Nurteel & Granit Gashi.