TEKSTESHQIP

Strongz
Kush Po Don Fam
Lyrics
(Feat. Kani)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Po Don Fam" kënduar nga Strongz.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, materiali muzikor është finalizuar në tregun e gjerë të muzikës bukur me klip muzikor, për produksionin e të cilit u bashkëpunua me Fullmoon Production. Videoklipi u publikua me datë 30 Maj 2019.