TEKSTESHQIP

Sulejman Çela
Ne Stadium
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Stadium" kënduar nga Sulejman Çela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i muzikës është Agim Prodani, ndërsa teksti janë sjellë tek publiku nga Dionis Bubani & Odhise K. Grillo.