Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sunrise - Engjell (Feat. Eugent Bushpepa)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Engjell degjo klithmat e kesaj foshnje qe nje jete shijon.
Engjell shiko lotet e nje nene qe nje jete per te dhuron.
Te,rritet nje zemer qe dashurine meriton gjithmone.

Ndaj erresires po lufton,
femijen prek e ledhaton.
Qfare eshte kjo padrejtesi
nje nene vdes,teksa po lind nje fryt te ri.

Engjell,egoist i bukurise qe ti shijon,
s'e dhe nje shprese te jetoje ta veshtroje,
Tek rritet nje zemer qe vec dashuri meriton gjithmone.
Filiz i prehrit dhe shpirtit saj

Jo se di si munde te qendrosh,
larg nga ai, kish nevoje
s'e kuptoj si mundet te jetoje nje femije pa nene e ngrohtesi.

Engjell,i dhe nje femije shans te pakten te rritet,
per zemren qe lart ne bardhesi shikon, i buzeqesh gjithmone.
Filizit qe mbi dhe ajo mbron.

Jo se di si munde te qendrosh,
larg nga ai, kish nevoje
s'e kuptoj si mundet te jetoje nje femije pa nene e ngrohtesi.

Jo se di si munde te qendrosh,
larg nga ai, kish nevoje
s'e kuptoj si mundet te jetoje nje femije pa nene e ngrohtesi.Featuring: Gent Bushpepa
Publikimi: 29/08/2008


Më Shumë Këngë Nga Sunrise:


Komente 0


Sunrise - Engjell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjell".
3. Video është e këngës "Engjell", por nuk këndohet nga Sunrise.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.