Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marin - Bad Gyal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bad Gyal".
3. Video është e këngës "Bad Gyal", por nuk këndohet nga Marin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Marin - Bad Gyal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente

Asnjë Koment

08/08/2020

2020-08-07T23:01:01+00:00



Rude boy

And the gyal so bad bona high
Un e thirri Marijuana
Baby Gyal a bon ta kryjm sot
Mos ta lojm per manjana
Ti ke ardh per me nejt
Nuk ta nijn se qa thojn n'Instagrama
Ti sje njejt se si krejt G wagon beach view panorama
Baby loves drama
Got a big ass nuk em nin baby mama
Zemra madhe mal ka vend per te tana
Veq tu thith spliffa e tu derdh Pérignona
Drive around the city asaj posht i rrin koka
Loves my lifestyle vetem cash e bitcoin-a
S'jena t'njejt na un me ata dallojna
Don me ardh ajo e me nejt ka kjo zona
S'kena ardh pahiri ktu na i meritojna

REF.:
Bad gyal i thom riri
Me ty rri der t'del dilli
Love the way qysh e dridh ajo
She gonna pleasure Marini
Bad Gyal i thom riri
Me ty jam nalt te qilli
Love the way qysh po kcen ajo
Un veq shkrihna si qiri

And the gyal so bad bona high un e thirri Cocaina
Ajo mshef e buzqesh edhe mpyt babe sonte ku rrina
I got her gassed on my whip Cadillac Escalade o makina
Do this shit per cdo dit ajo mpshton kur na nal fenelina
I don’t Like Beamer hypi en benz e jom me dy bjondina
Tu u vesh nkenzo ka bo shum sterlina
Tu pi Gelato flutoroj pa qilima
Hatin on me po per ta nuk kom tima
Flexin on me diamanta vizllima
Ajo ulet posht gets D vitamina
Making [?]
Look at her dance homie shit balerina

REF. 2x:
Bad gyal i thom riri
Me ty rri der t'del dilli
Love the way qysh e dridh ajo
She gonna pleasure Marini
Bad Gyal i thom riri
Me ty jam nalt te qilli
Love the way qysh po kcen ajo
Un veq shkrihna si qiri


Ky tekst u dërgua nga Gys Stankaj 🇦🇱🇫🇷




Më Shumë Këngë Nga Marin TnT:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet