Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marin - Shota Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  73

REF.:
Koka kola koka
drilli edhe shota
Smerrna na me fjal tkota
Shawty da vida lokaa
Eyy eyy
Tash na njohin krejt Eyyy uuuhh
bota
Eyy eyyy

Trupi saj forma forma Bon still with g's
In a corner trust bro She's a gangsta one po ma man alltin si shota In time rim nga londra
Rrit n'mali jo n'kodra
une me to nuk lodhna
Dy veq i percolla
Dyja t'mira e t'holla Nihen sene tu kap en lagje
Pluma jan jo kapsolla ayy ayy
Marini you know...

REF.:
Koka kola koka
drilli edhe shota
Smerrna na me fjal tkota
Shawty da vida lokaa
Eyy eyy
Tash na njohin krejt Eyyy uuuhh
bota

Drilli shota plot gota Chillin chillin me bosa
Po ma then kur kcen ajo goca
Kaniher e thirri hermosa
Asaj i pelqen kur lazdrohna
Cuz she seem a lot ka kjo Eyyy uuuuu
Pare,pare miljona Bo lek bo lek me tmit
Po ma dojn muzikën dhe t'zit
Jan tu m'njek po dun me m'fik
Bbb bad gal tnjeki me thik Man up up tu u ngjit
Blic blic sikur drit
Eyy uuu
Come around there's big

REF.:
Koka kola koka
Drilli edhe shota
S'merrna na me fjal t'kota
Shawty da vida lokaa
Eyy eyy
Tash na njohin krejt bota
Eyyy uuu

And i see that bi**h
But the bi**h got fish Any time me ty jam n'rrug
Ama un kta spo i shof hiq
M'kan inati se jetoj rich
M'kan inati se veq bej hit Hala tu jetu ilegal
Po fluturoj me british Jet fendi
Ti e di se ku je t'vim te vendi
Gengi
Rolling o prej benzi un kto i çmendi Sendi
Dal prej brezi
mshohin po i trembi
Trendi
Mua mrritet dengi e ty rendi

REF.:
Koka kola koka Drilli edhe shota
Smerrna na me fjal tkota Shawty da vida loka
Eyyy eyy
Tash na njohin krejt bota
Eyyyy uuu


Ky tekst u dërgua nga @lyrics_alb96Marin
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/09/2021
Teksti: Marin
Produksioni: RZON
Directed By: Tomas Kuci
Dop/Edit: Iamchr1Ss & Ernis_Sh
Video Produksioni: Melodi StudioMarin - Shota
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shota".
3. Video është e këngës "Shota", por nuk këndohet nga Marin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marin:


Komente 0