TEKSTESHQIP

Marin
Meek Meek
Lyrics

Vi shpejt meek meek
Une me 2 G ik ik
Pop Pop panik
9shen e maj un njastik
Maskat nrrug livrit
Midis Tirane perdit
Sje ku jam un ik ik
Kur sheh 9shen ik ik

I make a shoot nband
per qato rrini nhood
qysh je tu fol per hekra
Nuk je ti aj qe gjun
but if you know, you know
vjen dita e pagun
vina e kryna pun
nuk nihem sbajna zhurm
my G-s jan krejt karikum
ruju me kan ki pun
shtetin nshpin ma shlun
po shteti shpinen ma run
kto pidha promoting violence
amo nuk jan per dhun
t'hiqet buzqeshja prej ftyre
ur sister is f**king my goon
keshi me ty je snitch
problem per mu sje hiq
evryday im around
same friends diff bi**h
ring ring telefoni
ti mar kilet bana rich
tjeter dit tjera targa
nese du me kan i flliqt

Vi shpejt meek meek
Une me 2 G ik ik
Po Po panik
9shen e maj un njastik
Maskat nrrug livrit
Midis Tirane perdit
Sje ku jam un ik ik
Kur sheh 9shen ik ik

Mans en rrug and I spin this coupe
une skom pse mu tut
man I drive I zoom and shoot
kur i mushi hunt
I get hungry quick edhe rri tu gjujt
then I roll a spliff edhe
zhdukna nterr jon kapuqat nut
ruji mir tut se munen me hup
ata munen mu zhduk
makina sterr edhe seni loaded
une jam i smut
une naqut flak i kam per cdo pun
na nuk dim mu lut
vina ku je ti still load and shoot
na ti derdhim trut
Kile Kile kerre rental ska hije
dhipa bad B-s me shije
S class jasht serie
une gola shenoj
David Beckham goditje
ti marr kilet tu kesh
Glocki gati per qitje

Vi shpejt meek meek
Une me 2 G ik ik
Pop Pop panik
9shen e maj un njastik
Maskat nrrug livrit
Midis Tirane perdit
Sje ku jam un ik ik
Kur sheh 9shen ik ik

DËRGOI:
INFO
Ky produkt muzikor lansohet i përpunuar edhe me klip muzikor, produksionin e të cilit e krijoi Melodi Studio. Ky videoklip u publikua më 13 Tetor 2020. Autor i muzikës dhe studio producenti është RZON, teksa kënga vjen me tekst të shkruar nga vetë këngëtari.