A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Tankilla - Shkodra  (Feat. Flow & Double D)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Featuring

Flow

Featuring

Double D

Këngë e albumit:

"Malli Per At Ven"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shkodra" kënduar nga Tankilla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kenge Per Femije - Shkodra

tungjatjeta shkoder ty te kam si moter na hapeee deren na ngrohe votren
ti e hape qiellin rrezet i leshove zemer buuujare festen e zgjodhe
ooooooooo peeer liriiiiii festeen e zgjodhe tiiiii

faleminderit ty moj shkoder faleminderit shqiperi ju pret kosova me zemer hapur e ju pret me bujari
faleminderit ty moj ....
kendon kenga per liriii kendon kenga per liri
ref e gjith kenga

Shkurte Fejza - Shkodra

Hej hej ah moj Shkodër moj o mizore
Oo pak na u duke ooo ah moj shum na dole

Hej hej pak na u duke shum o na dole
Oo po lufton ooo me shtat taborre

Hej hej hej Hafiz Pasha krye lopa
Oo s'mirret Shkodra ooo me tre topa

Hej hej as me topa as me havana
Oo në Shqypni kemi ooo o more djem asgana

Hej hej shqiptarët jan o burra të dheut
Oo jan stërnipat ooo o të Skënderbeut
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019