Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Taulant Bajraliu - A Po Vjen Me Mua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/06/2019

2019-06-26T18:32:31+00:00

Këngë e albumit:

"Live 2019"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Po Vjen Me Mua" kënduar nga Taulant Bajraliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Taulant Bajraliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Shkurtja Shyhreti Remzia - A Po Vjen Me Mua

Ooo a po vjen me mua x2
Ne Mushtisht me shkue x2

Ref...
Nusja jone e bukur e bukur e bukur x2
Shkon e vjen si flutur x2

A po vjen me mue x2
Jeten me kalue x2

Ref...
Nusja e jone e bukur e bukur si hana x2
Shkon e vjen si zana x2

Nusja jone e bukur e bukur puntore x2
Djalin na e more e more perdore x2

Shkurte Fejza - A Po Vjen Me Mua

A po vjen me mua x2
Ne Drenice me shkue x2

Nusja jone e bukur e bukur x2
Shkon e vjen si flutur x2

A po vjen me mue x2
Ne Prishtin me shkue x2

Nusja jone e bukur puntore x2
Djali na e more e more perdore x2

A po vjen me mue x2
Ne Tirane me shkue x2

Nusja e jone e bukur si hana x2
Shkon e vjen si zana x2
Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet