Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu & Shpresa Gojani - Potpuri (Gezuar 2020) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


TAULANT:
O moj e mira mori
neper therra
O moj e mira mori
neper neper therra

O t'luta t'luta
mori sa ke vera
O t'luta t'luta
mori sa ke sa ke vera

SHPRESA:
O sa ke vera mori
na erdh vjeshta
O sa ke vera mori
na erdh na erdh vjeshta

O djal mat bukrin
more vet e deshta
O djal mat bukrin
more vet e vet e deshta

O ti djali pa martue
O ti djali pa martue
Shite shpine e merrem mue
Shite shpine e merrem mue

TAULANT:
Une shpine nuk e shese
Une shpine nuk e shese
ja dot marre ja dot vdese
ja dot marre ja dot vdese

Oj ti vajz e pa martume
Oj ti vajz e pa martume
Shite oren merrem mue
Shite oren merrem mue

SHPRESA:
Une oren nuk e shese
Une oren nuk e shese
Ja dot marr e ja dot vdese
Ja dot marr e ja dot vdese


Taulant Bajraliu & Shpresa Gojani - Potpuri (Gezuar 2020)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2020)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2020)", por nuk këndohet nga Taulant Bajraliu & Shpresa Gojani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:


Komente 0