TEKSTESHQIP

Taulant Bajraliu
T'fala I Bana
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'fala I Bana" kënduar nga Taulant Bajraliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 8 Tetor 2023, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "T'fala I Bana". Muzika e këngës u punua nga Egzon Bajraliu, ndërsa teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.