TEKSTESHQIP

Taulant Bajraliu
Tokë E Zezë
Lyrics

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Tokë E Zezë" kënduar nga Taulant Bajraliu.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Tokë E Zezë".
INFO
Më datë 14 Prill 2024, Taulant Bajraliu publikon videoklipin "Tokë E Zezë". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Egzon Bajraliu, ndërsa tekstin e shkroi Kreshnik Avdiu. Videoklipi u prodhua nga kompania Time Pictures.