A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Tayna - Shqipe


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  607

Fans' Comments

10 🔥🔥

30/06/2018

2018-06-30T16:56:20

Lyrics:

Tayna

Music & Production:

Cricket
Ooh
Imma show these bi**hes how it's done, uhh

Booty, Booty, Booty
I lo pshtet per muri
Shfalerin e ki bal
Edhe s'din me knu ti
Hot Pretty Gal silikoni kupi
Hajde pak ka hoodi brraahhh...
Marri lek Man si me duza
I msheli hund se vjen era Tuna
Nuk afrohen tuten qe dola
Ass fat beli holl Coca Cola
Ke inat f**k off
Mos m'shtin t'boj bllof
Tash ti keq ke met
O ka t'dhem po bon off-off
Mos m'ngo f**k off
Nuk m'don nuk t'njof
Lali duket King
Veq ato un gjith e shoh hahh

[REF.:]
Se jena na shqipet, qysh e bojm dihet
Deri n'Columbi zoni jon nihet
I qelim 10 shishe se sot po pihet
Se jena na shqipet, qysh e bojm dihet
Deri n'Columbi zoni jon nihet
I qelim 10 shishe se sot po pihet
Krejt veni po dridhet (kopie)

Oh you don't know my name
Tayna just came and took over the game
Na dy bashk sun ndejm
Se me bo me fol keq na guhen ta prejm

Bombaclart yeah I run this shit
T'hi nshpi and I f**k your bi**h
S'kom une shoqe kom motra snitch
E qeky beat me qet flow ra hit

Ke inat f**k off
Mos m'shtin t'boj bllok
Tash ti keq ke met
O ka t'dhem po bon of-of
Mos m'ngo f**k of
Nuk m'don nuk t'njof
daddy duket King
Veq ato un gjith e shoh

[REF.:]
Se jena na shqipet, qysh e bojm dihet
Deri n'Columbi zoni jon nihet
I qelim 10 shishe se sot po pihet
Se jena na shqipet, qysh e bojm dihet
Deri n'Columbi zoni jon nihet
I qelim 10 shishe se sot po pihet
Krejt veni po dridhet

Ju kallxoj fansav tu,
this shit qysh bohet
E si t'mnijn mu as ty mo nuk t'knohet
Who's your Mommy...haah

[REF.:]
Se jena na shqipet, qysh e bojm dihet
Deri n'Columbi zoni jon nihet
I qelim 10 shishe se sot po pihet
Se jena na shqipet, qysh e bojm dihet
Deri n'Columbi zoni jon nihet
I qelim 10 shishe se sot po pihet
Krejt veni po dridhet


Lyrics submited by booboo   diona   artinmaxharriie-Cards (16)

2018-11-15 17:10:57
Imma show these bi**hes
how it's done
2018-09-09 18:45:16
Deri n'Columbi
zoni jon nihet
I qelim 10 shishe
se sot po pihet
Krejt veni po dridhet
U krijua nga ????? 2018-08-20 12:24:11
Se jena na SHQIPE
Qysh e bojm dihet
2018-08-16 08:47:31
Ke inat? F**k off!!
Mos m'shtin t'boj bllof
U krijua nga Urata❤ 2018-08-12 13:32:22
Oh you don't know my name
Tayna just came
to cover the game
2018-08-11 18:18:41
E qe ky beat
Me qet flow
Ra hit
2018-08-11 18:15:14
S'kom unë shoqe
kom motra snitch
2018-07-21 18:03:34
Nuk afrohen tuten qe dola
Ass fat beli holl Coca Cola
2018-07-21 14:45:53
Nuk m'don nuk t'njof
U krijua nga eleana 2018-07-21 13:06:02
Booty, Booty, Booty
I lo pshtet per muri
Shfalerin e ki bal
Edhe s'din me knu ti
2018-07-15 14:02:22
Who's your Mommy...haah
U krijua nga Rreze Limani 2018-07-14 11:30:21
Hot pretty gal silikoni kupi
Hajde pak ka hoodie brraahhh
Marri lek man si me duza
I msheli hunt se vjen era Tuna
U krijua nga Klerisa 2018-07-05 12:21:34
Ke inat f**k off
Mos m'shtin t'boj bllof
Tash ti keq ke met
O ka t'dhem po bon off-off
Mos m'ngo f**k off
Nuk m'don nuk t'njof
U krijua nga Tayna-E8 2018-07-04 12:31:56
Ju kallozoj fansav tu,
This shit qysh bohet
E si t'mnijnmu asty monuk tkohet
Who's your Mommy.....haah
2018-07-01 14:28:13
Shfalerin e ki bal
U krijua nga elee 2018-07-01 12:23:37
hot pretty gal silikoni kupi

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019