A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Tayna - Ring Ring


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  292

Komente nga Fansat

20 🔥🔥

16/02/2019

2019-02-16T20:01:13

Teksti:

Tayna

Muzika & Produksioni:

Cricket


So many girls f**king around, and having suggar daddys,they think I do too with how I’m living
No bi**h, this is my money
Dikur se kan besu qe kom me mbri (je)
E tash pom kqyrin nalt sikur yje
Ring ring ring po bojn n’zile
Po numrin nuk ta njoh e as ty(je) 2x

Ata qe i kom pas nshkoll gjith kan dyshu en mu
E tash sigurimi jem si len foto me dal me mu
E kom dicka e njoh kishe ka lidhje me mu
Ju nuk em njihni se mem njoft ishit kon maje me mu
E tash hajde kush o kujdestar nkom mu qu
Un nkoncert e ju ku Tayna nklas tu mungu
E nese don me dit qa jon kta qe kan dyshu per muuu..Tpa numrun tkuturu
Qishtu kur bon.hajgare me ambicje tjeter kujt ma kan ngul gjith e i kom besu gjithkujt
Sa sjom kon un ata emra ndryshem em kan qujt
E tash jom ka kallxoj qysh o nime topa me lujt (haaaa)

Dikur se kan besu qe ka me mrri (je)
E tash pom kqyrin nalt sikur yje
Ring ring ring po bojn zilet
Po numrin nuk ta njoh e as ty(je) 2x

Jom kon e vogel me ni onderr tmadhe sem pranojshin
Kom trrokit ngjdo der sju kom dhon rrefuzojshin
Po prap kom luftu per kit dit sem besojshin
E tash me plot goj e me plot ftyr pi palojshin
Skom pas nevoj me shku me kerkon qe me mrri ktu
Qata quditen edhe folin qysh kom mrri ktu
Ato i kan ndrru 100 e skan mrri ktu
Osht shum nalt ktu ku jom qata nuk pju ni ktu
Pom fol per politik po promovoj abetare
Qe ni motivim dost qe ni tem sociale
Zoti o i madh kush o nkry e meriton
Se zoti o i madh t'drejti ni ushtri se rrzon

Dikur se kan besu qe ka me mrri (je)
E tash pom kqyrin nalt sikur yje
Ring ring ring po bojn zilet
Po numrin nuk ta njoh e as ty(je) 2x

YOU CAN SHOOT ME WITH YOUR WORDS
YOU CAN CUT ME WITH YOUR LIES
YOU CAN KILL ME WITH YOUR HATEFULNESS
BUT JUST LIKE LIFE
I`LL RISE


Ky tekst u dërgua nga TaynaKKartolina (11)

U krijua nga Keti 2019-03-01 09:11:37
E tash hajde kush o
kujdestar n'kom mu qu
Un n'koncert e ju ku
Tayna n'klas tu mungu
U krijua nga keeejti (rina miling 2019-02-28 21:48:26
E tash me plot goj
e me plot ftyr pi palojshin
U krijua nga TAYNA.DORUNTINA.FAN 2019-02-24 18:33:46
Jom kon e vogel
Me ni onderr t'madhe
Sem pranojshin
Kom trkoit n'gjdo der
S'ju kom dhon
Rrefuzojshin
U krijua nga KLEA.MERO 2019-02-24 18:28:43
Girls f**king around
And having suggar daddys
They think I do too
With how I'm living
NO BITCH THIS IS MY MONEY
2019-02-24 18:16:20
No bi**h, this is my money
U krijua nga 23 2019-02-20 11:23:03
Zoti o i madh
Kush o n'kry, e meriton
Se zoti o i madh t'drejti
Ni ushtri s'e rrzon
U krijua nga Kejti 2019-02-19 00:16:14
Ata që i kom pas n'shkollë
Gjithë kan dyshu en mu
E tash sigurimi jem
S'i len foto me dal me mu
2019-02-19 00:05:25
You can shoot me with your words
You can cut me with your lies
You can kill me
with your hatefulness
But just like life I'll rise
U krijua nga Tayna fans 2019-02-18 23:54:01
Ju nuk em njihni
se me m'njoft
ishit kon maje me mu
U krijua nga Nikkita 2019-02-17 10:15:01
Dikur s'e kan besu qe ka me mrri
E tash po m'kqyrin nalt sikur yje
Ring ring ring po bojn zilet
Po numrin nuk ta njoh e as ty
U krijua nga TaynaK 2019-02-17 09:04:30
E tash jom ka kallxoj
qysh o nime topa me lujt

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019