A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Tayna & Cricket - Caliente


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  275

Komente nga Fansat

11 🔥🔥

15/06/2019

2019-06-15T15:00:04

Më Shumë Nga

Cricket

Teksti:

Tayna

Video Produksioni:

Entermedia

Muzika & Produksioni:

Cricket
Aya yo estoy caliente

Jena na t'dhezt si latina
Come, come, come baby rrina
Hajde edhe nja na pe pina
(aah ahh)
Deri sa n'kom mo sun rrina

Come around wine up the botty gyal
Mos ta nin qa thojn bebe mos u nal
Krejt clubi e din unë sjom normal
Glock glock queen, kurora ën shal
Jena shqiptare e dokëm latina
Soy el papi tu eres mi niña
Tu thy për foto, po na dhem shpina
Krejt ma lshojn rrugën
Me shoqe kur vina

N'shtiklla patika, jom gjith me qika
Ën sfond osht muzika
Ska ven per barbika
Cuz' i wine and because wanna be
E qa kina pi na sbon me dit
Like Skrrrrr
Send shots to your mother
E me dukat Makaveli
U mush kadaaaa

Jena na t'dhezt si latina
Come, come, come baby rrina
Hajde edhe nja na pe pina
Deri sa n'kom mo sun rrina

Jena na t'dhezt si latina
Come, come, come baby rrina
Hajde edhe nja na pe pina
Deri sa n'kom mo sun rrina

Was ist los? Was ist los?
Ich kenne dich nicht
Für mich bist du namenlos
Ich bin Markellos
Kur e nin kët sen
Mun me ra n'overdose

Që boj mas miri
7 gjuh un ta thom
Shqip jom ka foli
Ti a po kupton?
E dy telefona
Ty pablo nuk tbojn
As gucci me vesh
As femrat qe t'dojn (bi**h boy)
Me mi puth komt meritoj (ma' toy)
Qysh e pate emrin ta harroj (f**k boy)
Jetën vet e kontrolloj (hë)
Jigolo pa provoj

Jigolo jigolo it's my money
Jigolo jigolo
Jigolo jigolo it's my money
Bitch better have my money

Jena na t'dhezt si latina
Come, come, come baby rrina
Hajde edhe nja na pe pina
Deri sa n'kom mo sun rrina

Jena na t'dhezt si latina
Come, come, come baby rrina
Hajde edhe nja na pe pina
Deri sa n'kom mo sun rrina

Jena na t'dhezt si latina
Come, come, come baby rrina
Hajde edhe nja na pe pina
Deri sa n'kom mo sun rrina


Ky tekst u dërgua nga Ergild   noozGeKartolina (12)

2019-08-21 14:29:31
Jigolo, jigolo
It's my money
Jigolo, jigolo
U krijua nga Erjona 2019-07-02 00:05:45
Jetën vet e kontrolloj
Jigolo pa provoj...
U krijua nga El 2019-06-30 01:11:28
E dy telefona
Ty Pablo nuk t'bojn
As Gucci me vesh
As femrat që t'dojn
U krijua nga Erla Lila 2019-06-18 17:06:55
Kur e nin ktë sen
Mun me ra n'overdose
2019-06-18 17:01:34
Me mi puth komt meritoj
Qysh e pate emrin?
Ta harroj...
2019-06-16 13:00:19
Tu thy për foto
Po na dhem shpina
Kejt na lqojn rrugën
Me shoqe kur vina
2019-06-16 12:57:46
Jena na t'dhezt si latina
Come, come, come, baby rrina
Hajde edhe nja na pe pina
Deri sa n'kom mo sun rrina
U krijua nga Irsa Brahimi 2019-06-16 12:54:29
7 gjuh un ta thom
Shqip jom ka foli
Ti a po kupton?
2019-06-16 12:47:05
N'shtiklla patika
Jom gjith me qika
N'sfond osht muzika
S'ka ven per barbika
2019-06-16 12:19:51
Was ist los?Was ist los?
Ich kenne dich nicht
Für mich bist du namenlos
Ich bin Markellos
U krijua nga Irsa Brahimi 2019-06-15 16:10:50
Jena shqiptare
E dokem latina
Soy el papi
Tu eres mi nina
Tu thy per foto
Po na dhem shpina
2019-06-15 15:48:28
Come around
Whine up your body gyal
Mos ta nin qa thojn
Baby mos u nal!

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019