Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tayna - A Jo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Jo".
3. Video është e këngës "A Jo", por nuk këndohet nga Tayna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tayna - A Jo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  108

Teksti:

Tayna

Orkestrimi:

Cricket

Komente

7 🔥

13/04/2020

2020-04-13T14:54:30+00:00

A m'don ti aj-aj-a jo
A fol mo ti aj-aj-a jo
A t'kujtohna aj-aj-a jo
A dalim prap aj-aj-a jo
A m'don ti aj-aj-a jo
A fol mo ti aj-aj-a jo
A t'kujtohna aj-aj-a jo
A dalim prap aj-aj-a jo

Nese nuk tshoh sot nuk po du me flejt
Du me t'pa sot se vet s'po muj me nejt
Edhe qe s'je per mu un veten du me rrejt
Hajde kthehem prap kthehem krrap shihem shpejt
Have a baby by me baby be a millionaire
Bashk e bojnma ni mbretri a po t'pelqen idea
Si un kurr s'ke pa hajde t'i msoj do sene t'reja
Kallxoj qa po menoj kallxom a po t'pelqen idea

I go up and down drop it lowly
Love it when I wine pon it slowly
I go up and down drop it lowly
Love it when I wine pon it slowly

[REF.:]
A m'don ti aj-aj-a jo
A fol mo ti aj-aj-a jo
A t'kujtohna aj-aj-a jo
A dalim prap aj-aj-a jo
A m'don ti aj-aj-a jo
A fol mo ti aj-aj-a jo
A t'kujtohna aj-aj-a jo
A dalim prap aj-aj-a jo

T'dy po dojm me fol
Po inati s'po na len
T'dy po dojm mu pa
E s'po na zen veni ven
Pse po hupim koh me krenari nuk shkon ky sen
Hajde thirrem burrni kallxo tjeter ven
Veq kallxom kur je i lir
Mos u bo kishe i veshtire
Me bo mu bo prap noshta t'dy kalojm ma mire
Veq kallxom kur je i lire
Mos u bo kishe i veshtire
Me bo mu bo prap noshta t'dy kalojm ma mire

I go up and down drop it lowly
Love it when I wine pon it slowly
I go up and down drop it lowly
Love it when I wine pon it slowly

[REF.:]
A m'don ti aj-aj-a jo
A fol mo ti aj-aj-a jo
A t'kujtohna aj-aj-a jo
A dalim prap aj-aj-a jo
A m'don ti aj-aj-a jo
A fol mo ti aj-aj-a jo
A t'kujtohna aj-aj-a jo
A dalim prap aj-aj-a jo

I go up and down drop it lowly
Love it when I wine pon it slowly
I go up and down drop it lowly
Love it when I wine pon it slowly

[REF.:]
A m'don ti aj-aj-a jo
A fol mo ti aj-aj-a jo
A t'kujtohna aj-aj-a jo
A dalim prap aj-aj-a jo
A m'don ti aj-aj-a jo
A fol mo ti aj-aj-a jo
A t'kujtohna aj-aj-a jo
A dalim prap aj-aj-a jo


Ky tekst u dërgua nga Alida NergutiKartolina (6)

56
60
50
53
53
63

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Tayna:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet