Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tayna & Marin - Qa Ishe Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

Eyo rzon we saying cuz

[Tayna:]
Me to kur kom pas problem than qa ishe ti
Levizja vetme money moves a qa ishe ti
I kam shti me ra n'kurth vet ah qa ishe ti
Kurgjo nuk kesh me ta dasht Ca po dishe ti, Ca po dishe ti
S'po pi n'dashni po pi n'Pari
Je m'appelle dicka si ti
Nje je t'aime dika pe ni
Mu krejt m'ngojn nuk o cudi
N'polici me do padi un
Une send s'kom bo knoj per dashnin
Aj po don me mu me m'ngreh si vi
Po m'vjen ngjynah shum thell ka hi
Shihmi ti syt si diamanta ndrrijn
Kom dhez menjeherë
S'kom pas koh me ju prit
Vec un e muj kto prej
Faktit mi qit
Shijet s'jan njejt dhe receten me dit
S'mun me m'arrrit jo be pasha qit dite
Kush t'i shkrun tekstet se di a o pit
They body regular dicks say I'm running on his thee...
[Marini:]
Un i kom flowat madness (madness)
Thirri menes ki rra prej vemendjes
Hala bojna pare prej bemes
S'keni ni kshi senesh
Tayna and Marini e ti cmendesh
Si me dek s po permendesh
Sillna rreth meje kta une rreth qendrës

Dridhe, Dridhe ti shawty
Bone sikur mas pari
Hala rocking the party
Enzo s’bon ty Ferrari

Bad B from Cardi
Truci madh prej Dollari
S'na ka honger kur uhh, heheh

Baba i drillit milly prej dillit
Dhipat e zeshta s'jan prej Kidilit
Thikna gelato fillna prej milly
Tayna i kill kto baja prej shilli
Pare qaq shum, si djali Billyt
Ja boj un qefin si me i fry qirit
Spo muj marr frym un prej zinxhirit
Pussy I run this sje i ktij stilit
Ey woo wooh
Marini you know
[Tayna:]
Me to kur kom pas problem than qa ishe ti
Levizja vetme money moves a qa ishe ti
I kam shti me ra n'kurt vet ah qa ishe ti
Kurgjo nuk kesh me ta dasht Ca po dishe ti, Ca po dishe ti x2


Ky tekst u dërgua nga  Kida277Tayna & Marin
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/03/2022


Tayna & Marin - Qa Ishe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qa Ishe Ti".
3. Video është e këngës "Qa Ishe Ti", por nuk këndohet nga Tayna & Marin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Tayna:


Komente 0