Më mbaj mend (për 1 muaj)

TDS - Bota Sillët Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

sa her qe dal kom qef prej tjerve mos mu thy
veq mu nis me at qellim,
n'shpi rruges mos mu kthy mo
sko dosta
skon interes,,mu m'kalojn se para oborrit tshpive sdojn me nejt me mu besom se as un me ty po shkoni n' krejt boni veq mas shpine te tjert kurr mos em qitni klloshar jom ma nalt sse ta kqyri kur t'ulin dostat ta ngulin jeta kurr

veq une me juve kurr jom i kollem en dur i gatshem per diktatur .i gatshem per qdo kreatur jeta e flliqt.......(moo sdi se shummm shpejt spo mirret veshh)(sorry)


Ky tekst u dërgua nga mireTDS
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2007


TDS - Bota Sillët
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bota Sillët".
3. Video është e këngës "Bota Sillët", por nuk këndohet nga TDS.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga TDS:


Komente 0