TEKSTESHQIP

TDS
Syza T'dillit
Lyrics

Dr.Mic:
Bohuni gati se po vijn dy lladika
Qoni durt nalt edhe dhezni spllifat
Dhipa , qoni komt nalt hekni shtikllat
U bo nxeht qa po pret , thirri zjarrfiksat
Bitch prit 1 moment
Troshite rollite pasite ti spllifin
Ekipin bire , me veti syzat e dillit
Mes t'na pelliten syt
1 2 3 bonu gati me kcy
Mos vet KU KU KU
Me syza n'club , sigurimin ngat
I thom fshimi kraht , mos po njihmi mfal
JO , at'here lshoma rrugen BAL
Kom ardh me n'dreq n'kong disponimin mfal
Kena dhipa NUDO , spllifa KUDO
I hapin syt si me ardh pi planetes tjeter , UFO
I don't give a fuck what you think , king
Syzat syt BLING-BLING GO!

Reff.:
T'merkure t'premte t'shtune
Na vijm me t'qu pi gjumit
Pak weed edhe bohem HIGH
It makes me feel so nice
Me syza t'dillit
Me syza t'dillit
Me syza t'dillit
Me syza t'dillit(2x)

Prej dardanis drejt nbreg tdillit
na she me syza tdillit
kejt ca mvyn i kom mas veti
I msheli sy e paramendoj detin
respekt per ata qe din dillin
ky sen o per ata qe na fillin
ajo kur vjen kcen bjen edhe qohet me tjeter sen
ska lidhje kqyr ca po lipet tash
ski zgjidhje kur na po bohem bashk
Kico n Torch edhe tds-at ti bojna bajat kejt hitet e vjetra
kena ideja cac sa kena femna dea
cdo dit muna me cit per to kong treja
mfal qe dola prejt temes ama vech thash
dalim pi tripit deri jasht se ce tash kthena prap

Reff.:
T'merkure t'premte t'shtune
Na vijm me t'qu pi gjumit
Pak weed edhe bohem HIGH
It makes me feel so nice
Me syza t'dillit
Me syza t'dillit
Me syza t'dillit
Me syza t'dillit(4x)

DËRGOI:
INFO
Formula "hit + klip = sukses" u zbatua dhe ky projekt është bërë i disponueshëm para audiencës i kompletuar në dimensionin vizual edhe me një videoklip muzikor, i cili u punua nga Think Creative. Videoklipi u publikua më 1 Korrik 2012.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200