Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Kurti - Perendo Pa Lindur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Hyre n'jeten tone howwww..
si legjend e rende
kur ti del dhe shkon howww...
deren e ferfllon...

Po me rrah zemra si nje kemban
e plagosur ne shpirt rri ne kemb
ti po largohesh dhe une te shiqoj
mbi supe ma more jeten oooooo...

REF 3x:
Ti perendo pa lindur o diell
kam mbet e vetme
e mposhtur keshtjell
e dashurise, e tradhetis
ma ke dhen besen
fjalen e burreris


Ky tekst u dërgua nga TinaaaTeuta Kurti
Publikimi: 26/04/2011
Festivali: Zhurma Show 2011
Festivali: Top Fest 8
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 10
Video Produksioni: Pinkmoon Creative


Teuta Kurti - Perendo Pa Lindur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perendo Pa Lindur".
3. Video është e këngës "Perendo Pa Lindur", por nuk këndohet nga Teuta Kurti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Kurti:


Komente 0