TEKSTESHQIP

Teuta Kurti
Perendo Pa Lindur
Lyrics

Hyre n'jeten tone howwww..
si legjend e rende
kur ti del dhe shkon howww...
deren e ferfllon...

Po me rrah zemra si nje kemban
e plagosur ne shpirt rri ne kemb
ti po largohesh dhe une te shiqoj
mbi supe ma more jeten oooooo...

REF 3x:
Ti perendo pa lindur o diell
kam mbet e vetme
e mposhtur keshtjell
e dashurise, e tradhetis
ma ke dhen besen
fjalen e burreris

DËRGOI:
INFO
Projekti muzikor lansohet online i ilustruar në sferën vizuale edhe me një videoklip muzikor, produksionin e të cilit e krijoi Pinkmoon Creative. Ky videoklip u publikua me datë 26 Prill 2011.