Teuta Selimi

Teuta Selimi Pozon Provokative

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[26-01-2016]
Këngëtarja Teuta Selimi është shquar gjithmonë për elegancën e saj dhe jolakuriqsinë nëpër klipe.

Por një foto e publikuar së fundmi nga Teuta në Instagram na e sjellë atë më ndryshe.

Ndonëse temperaturat janë shumë të ulëta mirëpo Teuta nuk e ka shumë problem, kjo pasi ajo së fundmi ka qenë në një lixha luksoze.

Në foto Teuta shfaqet shumë provokative edhe pse ka kapur vetëm pjesën e sipërme të shkoksit të saj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Teuta Selimi Pozon Provokative


Komente 0