Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - S'te Vjen Keq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Sdua te shoh me sy, per ne u kry.
tash e di se kush je, qfar zemre ke.

me ke tradhtuar gjdo nat e gjdo dit e une se kam dit.
me ke tradhtuar sa her qe paske dasht kurr s'do ta fal.

(ref 2x)
s'te vjen keq aspak qe um ke rrejt shum gjat.
m'paske dasht dikur per aventur.

dije nje gje shum mir, s'kerkoj meshir.
s'do te lutem un ty, perseri me u kthy.

me ke tradhtuar gjdo nat e gjdo dit, e une se kam dit.
me ke tradhtuar sa her qe paske dasht kurr s'do ta fal.

(ref 4x)
s'te vjen keq aspak, qe um ke rrejt shum gjat.
m'paske dasht dikur per aventur.


Ky tekst u dërgua nga Honey


Nuk kemi video për këtë këngë.
Teuta Selimi - S'te Vjen Keq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'te Vjen Keq".
3. Video është e këngës "S'te Vjen Keq", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0