Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Me Ke Ba Gjys Njeri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Un nuk te paskam mjaftu tjetren ti e gjete s'di qka te them veq met uru paq shum fat ne jetë
Qka paska ajo me shum qe mendjen ta lujti , un po vuj ajo ben lum 8 me 2 me mujti

Per ty jeta embel si sheqeri e per mua shum e idhet me ke bo gjys njeri

Per ty jeta embel si sheqeri e per mua shum e idhet me ke bo gjys njeri

Jo qe nuk me vjen inat , qka me bo nuk di tani ajo te ka ne dor po knaqet me ty
Qka paska ajo me shum qe mendjen ta lujti , un po vuj ajo ben lum 8 me 2 me mujti

Per ty jeta embel si sheqeri e per mua shum e idhet me ke bo gjys njeri

Per ty jeta embel si sheqeri e per mua shum e idhet me ke bo gjys njeri


Ky tekst u dërgua nga AlejnaTeuta Selimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Teuta Selimi - Me Ke Ba Gjys Njeri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ke Ba Gjys Njeri".
3. Video është e këngës "Me Ke Ba Gjys Njeri", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0