Më mbaj mend (për 1 muaj)


Teuta Selimi - S'do Të Bëhesh Burrë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'do Të Bëhesh Burrë".
3. Video është e këngës "S'do Të Bëhesh Burrë", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Teuta Selimi - S'do Të Bëhesh Burrë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  76

Video Produksioni:

EMF Creative

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14

Komente

2 🔥

01/02/2015

2015-02-01T17:00:00+00:00Ka kohë një lajm si ky e prisja
nuk doja qastin ta humbisja
gëzimin ta ndaj me ty unë deshta.

Do të bëhemi me fëmi të flisja
dhe fjalt e njejta përsërisja
nga ti pasoj vetëm heshtja.

As përqafim as urim as puthje nuk fale
me atë shikim ti ënderren ma ndale.

A jam unë veç një loder kukull
a jam unë veç një vajzë e bukur
njëzetekatër orë onllajn për ty .

Ti ëndëra ime e këputur
çdo qast me ty është kohë e humbur
ti shko fëmijun vet e mbaj..

Nuk të gjykoj ti shko ku do të shkosh
sa të jem gjallë ti do të më mungosh

Ref2
Nëse shihemi bëhu se nuk njihemi
si dy mëkatar nga njëri tjetëri do të fshihemi
do ta mbaj në trupin tim nga kjo jetë më të
bukurin kujtim ti do të jesh gjithmon bab i fëmiut tim.

E kurrë për mua kurrë s'do të bëhesh burrë

Video Produksioni: EMF Creative

Ky tekst u dërgua nga Erlinda
Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet