Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Probleme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Jena pa e ma nuk jena nda
qe sa kohe ne krejt na shohin bashke
happy gjithe jom kur tkam ty pran
nese ti nje dite ke me shku larg
a e din se

2x
pa ty zemra jeme
zemra jeme ka probleme
pa ty jeten teme jo nuk e mendoj

Me ke then vetem ty te du
me beso me shpirt jam tu besu
kur me puth ti une prap du prap du prap
nese ti nje dite ke me shku larg
a e din se

2x
pa ty zemra jeme
zemra jeme ka probleme
pa ty jeten teme jo nuk e mendoj


Ky tekst u dërgua nga ErlindaTeuta Selimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/12/2016
Muzika: Alfred Sula
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Alfred Sula


Teuta Selimi - Probleme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Probleme".
3. Video është e këngës "Probleme", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0