Më mbaj mend (për 1 muaj)

Thanas Marko - Kolazh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E po dashi dashi me kembore
E po ç'na gjezdis dote me dore

Ajde me tarna tarna ni na ni na
Ajde me tarna tarna ni na ni na
E po me tarna tarna ni na ni na
E po me tarna ni na ni na ni na

E po dashi dashi kapedan
E po ç'te kam taksur per kurban

Ajde me tarna...

Apo na mer enet moj
Hajde moj shko per uje
Korba moj une qyqja moj une
Jalla moj ç'te bej une eeeee

Ndaç i mbush ne çezem moj
Ajde ndaç ne lume
Korba moj une qyqja moj une
Jalla çte bejune eeeeee

Ne tu thefshin takat moj
Hajde ti blej une
Korba moj une qyqja moj une
Jalla çte bej une eeeeee.

Zbrisje tatapjete moj
Zbrisje duke qeshur
Te ndriste fytyra moj
Moj llere perveshur

Doja te te prekja moj
Me ike si flutur
Pse nuk me ndalon dhe moj
Te t'shof syte e bukur

SYTE E BUKUR BUKURO.


Ky tekst u dërgua nga Autori I Kenges Thanas Marko

Thanas Marko - Kolazh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh".
3. Video është e këngës "Kolazh", por nuk këndohet nga Thanas Marko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Thanas Marko:


Komente 0