TEKSTESHQIP

Thanas Marko
Kece Stai Nerite
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kece Stai Nerite" kënduar nga Thanas Marko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 1 Dhjetor 2011, Thanas Marko publikon videoklipin "Kece Stai Nerite". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master.