TEKSTESHQIP

Thanas Marko
Kenge Leskoviqare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Leskoviqare" kënduar nga Thanas Marko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.