Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tina Qeli & Agush Idrizi - Ne U Ndame Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

[Tina Qeli:]
Te desha ty me shume se veten per ty harrova edhe jeten gjithqka per mu ishte veq ti nga zemra nxora vet te fala ate qe nuk e dha dot fjala mbylla syte dhe ike ti.

[Tina Qeli & Agush Idrizi:]
Ne u dame qdo gje por gjys e lam nga dhimbja qe ty kam me vjen keq si perfundove ja ku jam ai qe n'zemer te mban lutem per ty qdo nat edhe pse se meriton ka diqka qe te me harrosh s'lejon qdo gje ne mend kujton sa do qe ti nuk pajtohesh mos harro te dyve na takon edhe pse sna kovenon.

[Agush Idrizi:]
erdh koh kur ti dot pendohesh.

[Tina Qeli:]
Sna mbeti vend per asgje tjeter vetem nje miqesi e vjeter qe u shkatrru pa kuptim me vjen keq qe kshtu mbaruam sa do qe nuk e merituam faji gjithmone mbetet jetim.

[Tina Qeli & Agush Idrizi:]
Ne u dame qdo gje por gjys e lam nga dhimbja qe ty kam me vjen keq si perfundove ja ku jam ai qe n'zemer te mban lutem per ty qdo nat edhe pse se meriton ka diqka qe te me harrosh s'lejon qdo gje ne mend kujton sa do qe ti nuk pajtohesh mos harro te dyve na takon edhe pse sna kovenon.


Ky tekst u dërgua nga Diedona

Tina Qeli & Agush Idrizi - Ne U Ndame
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne U Ndame".
3. Video është e këngës "Ne U Ndame", por nuk këndohet nga Tina Qeli & Agush Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tina Qeli:


Komente 0