Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tina Qeli & Agush Idrizi - Godet Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

[Tina Qeli:]
era dhe fjalet me mbeten ndjenja dhe malli me treten trupi sa te ftohte e kam akull zemra ime jam

[Tina Qeli & Agush Idrizi:]
ti se di e vazhdon e godet si thik jo dhe shpirti qe ta dha gjithe dashurine mos harro se kur thyesh nuke ndien edhe jeten me ta fal per ty ja vlen.

[Tina Qeli:]
era dhe fjalet me mbeten ndjenja dhe malli me treten trupi sa te ftohte e kam akull zemra ime jam

[Tina Qeli & Agush Idrizi:]
ti se di e vazhdon e godet si thik jo dhe shpirti qe ta dha gjithe dashurine mos harro se kur thyesh nuke ndien edhe jeten me ta fal per ty ja vlen.

[Tina Qeli & Agush Idrizi:]
ti se din e vazhdon godet si thik

[Tina Qeli & Agush Idrizi]
ti se di e vazhdon e godet si ti jo dhe shpirti qe ta dha gjithe dashurine mos harro se kur thyesh nuke ndien edhe jeten me ta fal per ty ja vlen.


Ky tekst u dërgua nga Diedona

Tina Qeli & Agush Idrizi - Godet Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Godet Shpirt".
3. Video është e këngës "Godet Shpirt", por nuk këndohet nga Tina Qeli & Agush Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tina Qeli:


Komente 0