A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Tina - Edhe Këtë Verë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

(0) 🆕

04/08/2006

2006-08-04T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2006

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 1Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Edhe Këtë Verë" kënduar nga Tina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstinteksteshqip.com © 2007 - 2018