Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tingulli 3nt - Intro (babes)  (Feat. Real1)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Babes"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Real 1

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Intro (babes)" kënduar nga Tingulli 3nt.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tingulli 3nt i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet