Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tornados - Super Fuqi (Feat. D.M.K.)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Ref: FloeTri
..................................................
E kem lapsin per MC SUPER FUQI
E kem koken strategji SUPER FUQI
Ne kem zemer per me hi SUPER FUQI
Qe po vjen nje ardhmeri SUPER FUQI
..................................................

Bar00ti
..................................................
SUPER FUQI tani ty tmushim plot me dijeni
Kejt posht se ju nuk muni me na mrri
Mi mar tane vendet e kina shprehi (yeeaaa)
Qa po di un zdu me ni per ty sen
Sahere vina rrotullohet kejt ky vend
Muni me thon qe nuk hini mrenda nuk o problem
Na po ecim veq parpara ju po rrini veq tu end
Normal qe d'dhem po don me plas ejj
Qa na kena ju nuk muni kurr me pas
Kur thom SUPER FUQI me neve keni ardhmeri
Bona mend Kosova me Shqipri perpara shkoni Shqiptari
Yoo Hip-Hop perfekt jena na vet
..................................................
Pe shini edhe vet se qa bojna HIT e bojm
Se fort e nisim senin edhe fort e perfundojm (yeeaaa)
..................................................

Ref:1x FloeTri
..................................................
E kem lapsin per MC SUPER FUQI
E kem koken strategji SUPER FUQI
Ne kem zemer per me hi SUPER FUQI
Qe po vjen nje ardhmeri SUPER FUQI
..................................................

D.M.K.
..................................................
SUPER FUQI SHQIPET E PERGJAKSHME SKAN KUFI
Un e di shum mir e di qe .........
Ka shum mashtrusa dhe shum lepurusha
Po hiqen gangstera po n'verrtet jan voglusha
Po hiqen kriminela dhe po thojn qe kan allti
Po hiqen don zhuana nuk kan bith me qi
Po hiqen te zgjuar por e kan mendjen me copa kari
Spo ka dallim fshatari nga qytetari
Eshte loj per pare loj per pushtet
Po se pate mendjen sod nje femi te vret
Duhet me qen pidh some e me ec vetem drejt
Se gjithcka ne kte bot humbet shum shpejt
Te gjitha gjerat shqipe ne i kem mesuar
Shqipe si ne kto gjera ke per ti degjuar
D.M.K. TORNADOS FORC E PA NDASHME
SHQIPE SI NA QUHEN SHQIPE TE PERGJAKSHME
..................................................

Ref: FloeTri
..................................................
E kem lapsin per MC SUPER FUQII
E kem koken strategji SUPER FUQI
Ne kem zemer per me hi SUPER FUQI
Qe po vjen nje ardhmeri SUPER FUQI
..................................................

FloeTri
..................................................
Hohoho nalt hoo kejt oo kopjo po mos fol lopo
Se po vjen po vjen si ngato
Hap mas hapi vjen TORNADO
Eyoo mend kejt nxet
TORNADOS D.M.K. dridh si termet
Kejt po dojn tan na ngoj po na ngojn se po dojn
Qka po dojn na spi dhojm qishtu na po punojm
Ty pot thojn crazy qfar crazy
Haakkk phhuuu dvyn alfabeti
Dvyn pak tru per me kuptu
Shum do sene mi dallu
Sjom ka du kurgjo me ngu
Ss spo du kerkon me msu
Kejt qka kom dasht jom tube
Tash jom mush me eksplodu
BOOOMMMM
..................................................

Ref:3x FloeTri
..................................................
E kem lapsin per MC SUPER FUQII
E kem koken strategji SUPER FUQI
Ne kem zemer per me hi SUPER FUQI
Qe po vjen nje ardhmeri SUPER FUQI
..................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendTornados
Featuring: D.M.K.
Publikimi: 25/07/2013


Tornados - Super Fuqi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Super Fuqi".
3. Video është e këngës "Super Fuqi", por nuk këndohet nga Tornados.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tornados:


Komente 0