TEKSTESHQIP

Traboin Mehaj
Dola Jasht
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dola Jasht" kënduar nga Traboin Mehaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i orkestrimit është Armend Hajra.