Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trim Jakupi - Si Magnet Jam Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


01

Magnet behem per ty
Kur te shikoj ne sy
Te terheq shum
Dhe s’largohesh nga un
Si zjarr jam un
Qe te djeg ne lekur
Te djeg shum
Dhe pa mua s’mundesh kur

Reff:
Si magnet jam une per ty
Qe shum te terheq
Por di te jem edhe zjarr
Qe te ndezi flak
Si magnet jam un per ty
Qe shum te terheq
Por di te jem edhe zjarr
Qe te ndezi flak

02

Magnet behem per ty
Kur te shikoj ne sy
Te terheq shum
Dhe s’largohesh nga un
Si zjarr jam un
Qe te djeg ne lekur
Te djeg shum
Dhe pa mua s’mundesh kur

Reff:
Si magnet jam une per ty
Qe shum te terheq
Por di te jem edhe zjarr
Qe te ndezi flak
Si magnet jam un per ty
Qe shum te terheq
Por di te jem edhe zjarr
Qe te ndezi flak

Reff:
Si magnet jam une per ty
Qe shum te terheq
Por di te jem edhe zjarr
Qe te ndezi flak
Si magnet jam un per ty
Qe shum te terheq
Por di te jem edhe zjarr
Qe te ndezi flak


Ky tekst u dërgua nga  nitaTrim Jakupi
Publikimi: 10/09/2008


Trim Jakupi - Si Magnet Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Magnet Jam".
3. Video është e këngës "Si Magnet Jam", por nuk këndohet nga Trim Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trim Jakupi:


Komente 0