A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Trim Jetullahu - Un Amore


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  33

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/09/2018

2018-09-26T17:00:01

Music & Arrangement:

Nurteel

Music & Lyrics:

Trim Jetullahu


Jom tu prit q gjys ore
ca u bo u vonove
uhh sa e mir je bo beb
uhh sa e mir je bo beb

du me t kap perdore
krejt e din so fore
un e ti bejb un e ti bejb

[REF]
jena jena un amore
jena jena un amore
jena jena un amore
jena jena un amore
un amore un amore

syt e saj like chinese
vendi preferum paris
ajo m thot zhytem zhytem
to bo pare fake fame

asaj i vjen era lule blini
po ma rrit oreksin si me pi vitamini
uhh bejbi sa i mir zinxhiri
hajde jade vetem un ty t thirri

hava hava ja m ka con hava hava
stili pa renci edhe kur kalo
hava hava ja m ka con hava hava
stili pa renci edhe kur kalo

jom tu prit q gjys ore
ca u bo u vonove
uhh sa e mir je bo beb
uhh sa e mir je bo beb

du me tkap perdore
krejt e din so fore
un e ti bejb un e ti bejb

[REF]
jena jena un amore
jena jena un amore
jena jena un amore
jena jena un amore
un amore un amore

ajo do me dal ajo do me pi
jo bre asaj nuk ia nin nin
ajo do me dal ajo do me pi
jo bre asaj nuk ia nin nin

me ty bejbi kan xhelozi
ishalla ju shtohet hala merzin
veshtir se du me ni
du bist majn shatsi
du bist majn shatsi

jom tu prit q gjys ore
ca u bo u vonove
uhh sa e mir je bo beb
uhh sa e mir je bo beb

du me tkap perdore
krejt e din so fore
un e ti bejb un e ti bejb

[REF. 2x]
jena jena un amore
jena jena un amore
jena jena un amore
jena jena un amore
un amore un amore


Lyrics submited by Agnesae-Cards (3)

U krijua nga Enesa123 2018-10-12 15:22:09
Jom tu prit
qe gjys ore
Ça u bo?
U vonove
U krijua nga gena 2018-10-06 13:55:45
Me ty baby
kanë xhelozi
Ishalla ju shtohet
hala ma zi
2018-09-30 11:24:04
Zemër m'duket t'lodha
Prej gabimev tona
Edhe mu po m'dhemb
Edhe mu po m'dhemb

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019