A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Trim Jetullahu - La La


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/12/2018

2018-12-09T14:00:05

Music & Lyrics:

Trim Jetullahu

Arrangement:

Bergin Demaj


sa her qe dal un po t shoh bebe
edhe po bona kishe spo t njoh bejbe
shum mir m kujtohet se ca kena boo

mos ta nin ca thojn ata ta ta ta
na e mytim rratata ta ta (2x)

mu ke bo marak marak
tu menu per ty jam dit e nat(4x)

lalalalal lalalal lala
ti e din se un ti japi krejt
lalalalal lalalal lala
ti je e jemja e un i joti bejb

dashnia po rritet po rritet si ritmi ksaj muzike
kur shkruj per ty kong ska nevoj me u bo hite
you look like bomba,kur kalon zemra rrapapampa
ski nevoj per filter instagrama
o maa maa o maa maa o maa maaa

mu ke bo marak marak
tu menu per ty jam dit e nat(4x)

lalalalal lalalal lala
ti e din se un ti japi krejt
lalalalal lalalal lala
ti je e jemja e un i joti bejb


Lyrics submited by klismane-Cards (1)

2018-12-09 18:22:46
Mu ke bo marak
Tu menu për ty
Jam ditë e natë

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019