TEKSTESHQIP

Trim Jetullahu
La La
Lyrics

sa her qe dal un po t shoh bebe
edhe po bona kishe spo t njoh bejbe
shum mir m kujtohet se ca kena boo

mos ta nin ca thojn ata ta ta ta
na e mytim rratata ta ta (2x)

mu ke bo marak marak
tu menu per ty jam dit e nat(4x)

lalalalal lalalal lala
ti e din se un ti japi krejt
lalalalal lalalal lala
ti je e jemja e un i joti bejb

dashnia po rritet po rritet si ritmi ksaj muzike
kur shkruj per ty kong ska nevoj me u bo hite
you look like bomba,kur kalon zemra rrapapampa
ski nevoj per filter instagrama
o maa maa o maa maa o maa maaa

mu ke bo marak marak
tu menu per ty jam dit e nat(4x)

lalalalal lalalal lala
ti e din se un ti japi krejt
lalalalal lalalal lala
ti je e jemja e un i joti bejb

DËRGOI:
INFO
Më datë 9 Dhjetor 2018, Trim Jetullahu publikon videoklipin "La La" dhe është kujdesur vetë për muzikën dhe tekstin e këngës. Orkestrimi i këngës u punua nga Bergin Demaj.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200